tweeba

edukacja

Innowacyjne aplikacje mobilne do nauki języków

Tweeba projektuje innowacyjne aplikacje mobilne do nauki języków obcych. Nasze autorskie aplikacje przekroczyły już poziom 1 MILIONA pobrań w Google Play!
Nasza historia wzięła się z... pasji do nauki języka hiszpańskiego. Kiedy zaczynaliśmy uczyć się języków, chcieliśmy móc robić to nie tylko nad książkami, ale także w tramwaju, autobusie czy na wyjeździe, na który nie mogliśmy spakować książki. Zafascynowani smartfonami stwierdziliśmy, że skoro nie ma w Google Play żadnej darmowej i przydatnej aplikacji do nauki języka hiszpańskiego, pora ją napisać samodzielnie. Tak powstała aplikacja Ucz się języka hiszpańskiego. Okazało się, że zapotrzebowanie na nowe aplikacje mobilne jest ogromne. Od tamtej pory wydaliśmy już kilkanaście programów na smartfony i tablety - zarówno swoich, jak i dla klientów.

Nasze wysiłki zostały docenione między innymi nagrodą Appaward 2013 dla najlepszej aplikacji na system Android w kategorii Edukacja.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwitamy na pokładzie
  • Tomaszwłaśnie dołączył
  • Kaja Kuczynskajest z nami
  • MOHAN RAJdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Wdołączył do nas
  • Patrycja Stenkawłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Tomaszewskawitamy na pokładzie
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie dołączył

4564 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się