Unified Factory

sprzedaż / marketing

Twoje połączenia głosowe, chat, e-maile i messenger w jednym systemie automatyzującym obsługę klientów i sprzedaż

Unified Factory to główny polski reprezentant kategorii “Customer Service Automation”, czyli wspieramy firmy od malutkich ecommersów, po wielkie contact center, aby na linii klient - firma działo się jak najlepiej, co przekłada się nie tylko na zadowolenie klientów, ale i na zwiększenie sprzedaży!

Nie ważne, który kanał kontaktu preferują klienci w twojej branży – w Unified Factory mamy je wszystkie! Automatyzujemy wielokanałową sprzedaż i obsługę klienta w kanałach voice (in/out), chat, e-mail i facebook messenger. Pioniersko w skali światowej wykorzystujemy sztuczną inteligencję wspartą autorskimi algorytmami rozumienia tekstu naturalnego, która umożliwia nie tylko 80% przyśpieszenie obsługi, ale i stworzenie inteligentnych wyszukiwarek tekstowych, produktowych czy chatbotów potrafiących precyzyjnie przygotować odpowiedź na podstawie całościowej treści z zapytania klienta. Nasz rekord to zwiększenie wydajności z 15 do 100 maili na godzinę bez uszczerbku na jakości komunikacji.

Napisz do nas i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być obsługa klientów w Twojej firmie!

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patmulauwłaśnie podpisał Manifest
  • Maciej Ruszczyńskiwłaśnie dołączył
  • Paweł Bułgaryndołączył do nas
  • marcinwitamy na pokładzie
  • marcindziękujemy za podpisanie
  • Tomasz Banasiakjest z nami
  • Tomasz Banasiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamil Gołąbwłaśnie dołączył

3356 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.



Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się