UXPin jest platformą online wspierającą zespoły w procesie projektowania aplikacji internetowych i mobilnych.

Umożliwia tworzenie interaktywnych prototypów, dając możliwość zaangażowania w proces designu osób o różnych kompetencjach. Narzędzie kładzie szczególny nacisk na kwestię współpracy i komunikacji w zespole projektowym. Spółka założona została w 2010 roku w Gdyni i szybko zdobyła zaufanie zarówno klientów (Google, IBM, Adidas, czy Microsoft), jak również inwestorów – (m.in Andreessen Horowitz - jednen z najbardziej prestiżowych funduszy z Doliny Krzemowej, inwestor m.in w Facebooku i Twitterze). Obecnie UXPin jest częścią procesu projektowego kilku tysięcy firm na całym świecie. Jako jedna z pierwszych polskich spółek, zebrała w Stanach Zjednoczonych rundę finansowania na kwotę 5 milionów dolarów.

Biura UXPin zlokalizowane są w Mountain View oraz w Gdańsku.Unikalna kultura organizacji, czerpie z najlepszych praktyk Doliny Krzemowej. W UXPin każdy jest liderem, podejmuje działanie i ma realny wpływ na rozwój firmy.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Karol Lasotajest z nami
  • agawłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwitamy na pokładzie
  • Kamil Szczepanikdołączył do nas
  • Michał Podwysockiwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Gołębiewskidziękujemy za podpisanie
  • Alex Cailleteaujest z nami
  • Andy Hopewłaśnie dołączył

2718 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się