Oprogramowanie dla salonów hair&beauty

Versum to oprogramowanie (SaaS) do sprawnego zarządzania salonami fryzjerskimi, gabinetami kosmetycznymi oraz SPA. Nowoczesne narzędzie, które oszczędza czas, automatycznie promuje usługi, organizuje bieżącą działalność i pomaga zwiększać przychody.

Versum dostosowuje się do potrzeb każdego biznesu beauty - nie ma znaczenia czy firma to jednoosobowy gabinet, czy duży, sieciowy salon. System pomaga zarządzać personelem, prowadzi automatyczne działania marketingowe, monitoruje zasoby, magazyn produktów oraz jest bazą wiedzy o klientach.

W 2016 roku spółka weszła na rynek z nowym produktem, tym razem skierowanym do konsumentów. Moment.pl portal skupiający najlepszych w Polsce fryzjerów, kosmetyczki, masażystów i wielu innych specjalistów z branży beauty. Klient poszukujący wybranej usługi ma bezpośredni dostęp do pełnej listy zabiegów, a także do wiarygodnych opinii osób, które skorzystały już z usług salonu. Gdy jest już zdecydowany, jednym kliknięciem rezerwuje termin online.
Versum w połączeniu z Moment.pl to stałe źródło nowych klientów dla salonów hair&beauty.

Główne funkcje systemu Versum:

- Elektroniczny terminarz wizyt
- Automatyczne przypomnienia SMS
- Historia wizyt i baza klientów
- Rezerwacja online 24/7
- Grafiki pracy i prowizje pracowników
- Rozbudowane raporty i statystyki
- Ewidencja magazynu i zasobów
- Program Lojalnościowy
- Marketing Automatyczny

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Miguel Angelwłaśnie dołączył
  • Agnieszka Machalawłaśnie podpisał Manifest
  • Katarzyna Koszewskadziękujemy za podpisanie
  • tomasz suchanjest z nami
  • Zaklina Hopdołączył do nas
  • Tomasz Falkowskiwitamy na pokładzie
  • Mi Madziawłaśnie dołączył
  • Sylwia Michalczukwłaśnie podpisał Manifest

3518 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się