wirtualne targi pracy

Wirtualne targi pracy VirtualEXPO to przełom w rekrutacji specjalistów! Wydarzenie to nie tylko dostęp do ofert pracy, ale również webinaria, czy możliwość nawiązania relacji podczas networkingu.

Virtual EXPO to wydarzenie łączące ideę klasycznych targów pracy oraz nowoczesnych technologii. Dzięki specjalnie zaprojektowanej platformie internetowej będzie można wziąć udział w wydarzeniu nie wychodząc z domu - Wirtualne Targi Pracy odbędą się całkowicie online.

W celu uzyskania dostępu do ofert pracy, wystarczy się zarejestrować na stronie. Po aktywacji konta każdy użytkownik otrzyma możliwość kontaktowania się z pracownikami firmy na livechacie oraz aplikowania na interesujące go stanowisko.

Targi Pracy odbędą się 24 października i będą trwały 3 dni - każdy dzień jest dedykowany innej branży, wtorek- przemysł i inżynieria, środa- finanse, FinTech i Startupy, , czwartek- IT.

Cały czas dostępny będzie również panel edukacyjny, na którym będą czekały na użytkowników branżowe webinaria prowadzone przez ekspertów z firm oraz gości specjalnych. Platforma posiada elementy grywalizacji, a dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Inicjatywa wyznacza trendy, którymi za kilka lat będą podążały inne eventy z tej dziedziny.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwitamy na pokładzie
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykadziękujemy za podpisanie
  • Firaswłaśnie dołączył
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się