Viva Loca udowadnia, że media społecznościowe i AdWords to narzędzia które sprawdzają się w przypadku gigantów jak i mikro firm!

Cześć, nazywam się Mateusz Wyciślik i jestem twórcą (miedzy innymi) marki Viva Loca. Czy jest VL? To mała agencja kreatywna z wielkim potencjałem. Jesteśmy z Katowic, ale działamy z klientami z całego kraju.

Tworzymy rozwiązania z wykorzystaniem AdWords, social media i narzędzi komplementarnych (e-mail marketing, monitoring) a także szkolimy przedsiębiorców ze skutecznego wykorzystywania ich na własną rękę.

Marketing internetowy zmienia się co dnia. Dla naszych klientów nadążamy za trendami i wdrażamy skuteczne, kreatywne rozwiązania.

Marka powstała w 2015 roku w Katowicach jako start-up działający przy AIP Śląsk. Od tego czasu udało nam się zrealizować kampanie dla kilkudziesięciu marek z Polski, które dzięki naszej pomocy swoje produkty oprócz naszego kraju sprzedawały przez AdWords i social media w takich krajach jak: USA, Meksyk, Niemcy, Francja, Czechy, Wielka Brytania.

Przez kreatywne podejście z pozytywnym skutkiem działamy w takich branżach jak między innymi: nieruchomości, finanse, bielizna, erotyka, moda, galerie handlowe, technologie, e-commerce, biżuteria.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z faktu jak trudne są początki, dlatego też sukcesywnie dzielimy się wiedzą podczas darmowych, lub bardzo niedrogich szkoleń z zakresu skutecznego wykorzystywania mediów społecznościowych w biznesie organizowanych w miastach wojewódzkich w całym kraju.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Annawłaśnie dołączył
  • Lidia Dutkiewiczdołączył do nas
  • Daniel Jejewłaśnie podpisał Manifest
  • Lidia Dutkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Max-Peter Menzelwitamy na pokładzie
  • Mateusz Stępniakjest z nami
  • Katarzyna Wróblewskawłaśnie dołączył
  • Magda Mikulskadołączył do nas

3384 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się