Viva Loca udowadnia, że media społecznościowe i AdWords to narzędzia które sprawdzają się w przypadku gigantów jak i mikro firm!

Cześć, nazywam się Mateusz Wyciślik i jestem twórcą (miedzy innymi) marki Viva Loca. Czy jest VL? To mała agencja kreatywna z wielkim potencjałem. Jesteśmy z Katowic, ale działamy z klientami z całego kraju.

Tworzymy rozwiązania z wykorzystaniem AdWords, social media i narzędzi komplementarnych (e-mail marketing, monitoring) a także szkolimy przedsiębiorców ze skutecznego wykorzystywania ich na własną rękę.

Marketing internetowy zmienia się co dnia. Dla naszych klientów nadążamy za trendami i wdrażamy skuteczne, kreatywne rozwiązania.

Marka powstała w 2015 roku w Katowicach jako start-up działający przy AIP Śląsk. Od tego czasu udało nam się zrealizować kampanie dla kilkudziesięciu marek z Polski, które dzięki naszej pomocy swoje produkty oprócz naszego kraju sprzedawały przez AdWords i social media w takich krajach jak: USA, Meksyk, Niemcy, Francja, Czechy, Wielka Brytania.

Przez kreatywne podejście z pozytywnym skutkiem działamy w takich branżach jak między innymi: nieruchomości, finanse, bielizna, erotyka, moda, galerie handlowe, technologie, e-commerce, biżuteria.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z faktu jak trudne są początki, dlatego też sukcesywnie dzielimy się wiedzą podczas darmowych, lub bardzo niedrogich szkoleń z zakresu skutecznego wykorzystywania mediów społecznościowych w biznesie organizowanych w miastach wojewódzkich w całym kraju.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej