VODBOX.pl – polskie VOD w jednym miejscu

porównywanie cen

film, rozrywka, vod, porównywarki, kultura, legalne filmy, seriale, programy tv

VODBOX.pl to platforma agregująca filmy VOD na platformach video on demand w Polsce. Skupia ponad 8000 filmów, seriali i programów TV i porównuje pod kątem cen we wszystkich playerach VOD. Dzięki serwisowi internauci całą ofertę VOD w polskim internecie mają pod ręką w jednym miejscu.

Platforma VOD oprócz agregacji treści robi krok w stronę użytkownika, udostępniając i polecając mu filmy, które mogą się spodobać. Na podstawie obejrzanych i lubianych filmów/seriali/programów, algorytm dobiera pozycje, które mogą mu się spodobać.

Oprócz ulubionych pozycji fani kinematografii znajdą funkcjonalną wyszukiwarkę obecnych filmów, feed nowości oraz mogą śledzić zmiany cen obserwowanych filmów, aby złapać je w najkorzystniejszej cenie.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickawitamy na pokładzie
  • Maciej Stępieńdołączył do nas
  • Natalia Błaszczukwłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzej Couragejest z nami
  • Adam Rychlewskiwłaśnie dołączył
  • Adam Protasiukdziękujemy za podpisanie
  • Mariusz Nowakwitamy na pokładzie
  • zebra12@autograf.pldołączył do nas

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się