wayman

analityka

System klasy ERP dedykowany dla firm sektora projektowo-inżynieryjnego

System WAYMAN pozwala przedsiębiorstwom zarządzać dowolnej wielkości projektami w oparciu o metodę zadaniową. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie zarówno jednym, jak i kilkoma projektami jednocześnie. System WAYMAN pomaga efektywnie planować realizację kolejnych etapów danego projektu oraz przewidywać pozytywne i negatywne skutki z tym związane. Rzetelną ocenę osiągniętych rezultatów ułatwią czytelne raporty opisujące m. in. zaawansowanie postępu prac oraz przewidywaną liczbę godzin niezbędnych do zakończenia projektu. Oprogramowanie pozwala także na definiowanie sposobu rozliczania oraz tworzenie bilansu finansowego zawierającego informacje na temat wysokości kosztów poniesionych w trakcie realizacji poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Możliwość zdalnego łączenia się z serwerem za pomocą Internetu zapewnia stały nadzór nad pracą zespołu z każdego miejsca na świecie.

Wszystko to sprawia, że WAYMAN jest łatwym w użyciu zaawansowanym narzędziem dającym KONTROLĘ i poczucie bezpieczeństwa .

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 $
Seed
Innovation Nest

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskadołączył do nas
  • Piotr Stanerawłaśnie podpisał Manifest
  • Man Leewłaśnie dołączył
  • Iana Kaskowitamy na pokładzie
  • Kamila Michockadziękujemy za podpisanie
  • Silvia Fierrojest z nami
  • JAE-IL KIMdołączył do nas
  • Aleksandra Wyciskwłaśnie podpisał Manifest

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się