wegirls

dzieci

WeGirls - Świat dla Dziewczynek!

Niezwykłe lalki – bohaterki wspaniałych książek. Przyjaciółki na wiele lat.
DZIEWCZYNY TAKIE JAK TY! Bawią się i zmieniają świat na lepsze!

WeGirls to więcej niż zabawki dla dziewczynek, piękne lalki, mądre książki, fajne ubranka dla lalek czy edukacyjne gry komputerowe. Nasze lalki to PRZYJACIÓŁKI. Mają osobowość, żyją w naszych książkach, są ich bohaterkami. Przeżywają przygody, poznają świat, stawiają sobie ważne zadania. Noszą okulary i mają piegi, są jak prawdziwe Dziewczynki - swobodne i naturalne, z określonym charakterem.
Lalka – Przyjaciółka to wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Dziewczynki. To pomysł na wartościowy prezent na specjalną okazję, na Pierwszą Komunię, Boże Narodzenia, na urodziny, na Dzień Dziecka.
Wraz z Lalką- Przyjaciółką wprowadzamy do pokoju Dziewczynki całą biblioteczkę. Serie literackie: „Klub Dziewczyn Świata” „To całkiem łatwe, „Przyjaciółki z podróży” i „Klub Motylka” – dla najmłodszych. Nasze książki dla dzieci niosą ze sobą wartości, pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach, lepiej rozumieć siebie i świat.
Dom Mody WeGirls to swobodny, sportowy, a zarazem bardzo dziewczęcy styl. To ubranka dla dziewczynek i dla lalek oraz modne akcesoria. To różnorodność i indywidualizm – w stroju, zachowaniu, zainteresowaniach i wyborach. Wirtualna zabawa modą w grach WeGirls Fashion jest ćwiczeniem kreatywności i pierwszym krokiem w poszukiwaniu własnego stylu.
W wirtualnym Miasteczku WeGirls, dziewczynki mogą bawić się i rozwijać zdolności logicznego myślenia, a zarazem nabierać ochoty na czytanie książek.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykawłaśnie dołączył
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Żurowiczjest z nami
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się