wellfitting

moda

Warby Parker dla biustonoszy

Budujemy światowej skali biznes na $110-miliardowym rynku bielizny.
Każda kobieta nosi biustonosz, jednak wciąż jest to jeden z najtrudniejszych do dobrania artykułów odzieżowych. Kobiety nie lubią biustonoszy, bo standardowa oferta rynku masowego (20 rozmiarów) pokrywa zapotrzebowanie małej części grupy docelowej. To tak, jakby obuwie męskie było produkowane tylko do rozmiaru 45.

Wellfitting, z ofertą 132 rozmiarów stanika i produkcją w Łodzi, pomaga klientkom z całego świata (USA, Kanada, UK, EU, Australia, Korea Południowa, Chiny) poczuć się pewnymi siebie dzięki high-endowej bieliźnie.

Od 2014 roku udało nam się uruchomić globalną sprzedaż online i partnerstwo produkcyjne w Polsce. Dzięki odpowiedniej kulturze obsługi klienta nasze zwroty i wymiany są poniżej średniej handlu odzieżą online. Jedna czwarta naszych klientek robi u nas powtarzalne zakupy.

Obecnie poszukujemy doradców w zakresie skalowania biznesu i produkcji.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firaswłaśnie dołączył
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemdołączył do nas
  • Piotr Poddębniakwitamy na pokładzie

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się