Whisbear® Szumiący Miś / Whisbear® The Humming Bear

dzieci

Stworzony przez Mamy z myślą o spokojnym śnie.

Oryginalny szumiący miś Whisbear® powstał po to, by przywrócić spokojny sen dziecom i rodzicom. Misie Whisbear® zdobyły serca tysiący rodziców z całego świata!

☆START-UP ZASILANY EMOCJAMI!☆
Whisbear Szumiący Miś został stworzony przez dwie siostry, które są mamami. Nieprzespane noce, których doświadczyły jako mamy noworodków, zainspirowały ich do opracowania miękkiej, bezpiecznej i inteligentnej zabawki emitującej uspokajający szum. Po trzech latach obecności na rynku Whisbear szumi już w ponad 130 000 domach na całym świecie i w 26 krajach.
 
☆O CO TEN SZUM?☆
Szum to naturalne akustycznie środowisko dla noworodków. Przez 9 miesięcy w łonie matki, dziecko słyszy głównie szum. Cisza, której dziecko doświadcza po narodzinach to nowość w jego życiu, do której dopiero musi się przyzwyczaić. Różowy szum zamknięty w sercu Szumiącego Misia Whisbear przypomina dziecku okres prenatalny i sprawia, że dziecko czuje się bezpieczniej, łatwiej się wycisza, a w efekcie usypia.

☆CO ZAPEWNIA WHISBEAR?☆
Skraca czas zasypiania i zapewnia dłuższy sen dziecka. Pozwala łagodniej przejść do etapu postnatalnego i normuje nocną rutynę dziecka.

☆CO CZYNI GO WYJĄTKOWYM?☆
CRYsensor to specjalnie opracowana funkcja, która automatycznie włącza się na płacz dziecka. Jego bezpieczeństwo potwierdzone zostało niezależnymi testami. Whisbear posiada pozytywne opinie pediatrów i szpitali położniczych

☆WYBRANE NAGRODY☆
Warsaw-London Bridge HealthTech Award 2017 - przyznaną przez Ambasadę Wielkiej Brytanii i wręczoną przez brytyjską parę książęcą;
Kind+Jugend Innovation Award 2016 - przyznana przez największe na świecie targi branży dziecięcej;
Kids' Time Star 2016 - gold - przyznana przez największe w Polsce targi B2B;
Love By Parents 2017 - gold (UK);
Project Baby Awards 2016 - gold & silver (UK);
Independent Toy Awards 2016 - bronze (UK);
i wiele innych...
 

Zespół

Inwestorzy

5 000 000+ zł
Runda A

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidołączył do nas
  • Tomaszwłaśnie dołączył
  • Kaja Kuczynskadziękujemy za podpisanie
  • MOHAN RAJwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Wwłaśnie podpisał Manifest
  • Patrycja Stenkajest z nami
  • Magda Tomaszewskadołączył do nas
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie dołączył

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się