White Bits jest agencją komunikacji w nowych mediach.

White Bits to niezależna agencja specjalizująca się komunikacji w nowych mediach. Dzięki znajomości narzędzi, technologii i trendów jesteśmy w stanie wykreować i dobrać najlepsze sposoby komunikacji, a nieefektywne – skutecznie odradzić naszym Klientom. Świat, media i konsumenci zmieniają się szybciej, niż kiedykolwiek. Marki potrzebują partnera, który jest w stanie szybko, w sposób kompetentny i odpowiedzialny poprowadzić je w tym dynamicznie transformującym się – i oferującym tak wiele – środowisku. W White Bits pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w największych agencjach marketingowych, PR-owych i interaktywnych. Ta unikatowa mieszanka know-how pozwala nam osiągać efekty tam, gdzie inni nie dostrzegają szans. Prowadzimy markę w świecie nowych mediów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakieldziękujemy za podpisanie
  • kobiwitamy na pokładzie
  • Dan Abitbolwłaśnie dołączył
  • Aya Eshdatjest z nami
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Sagandziękujemy za podpisanie
  • Daniel Grabskiwitamy na pokładzie

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się