Łączymy jednostki

Wolveson to platforma społecznościowa, której celem jest połączenie pomysłowych ludzi z całego świata, aby wspólnie tworzyli startupy.

Wolveson rozwiązuje problem niewielkiej ilości startupów, którym udaje się utrzymać na rynku i osiągnąć sukces. Wynika to m.in. ze źle dobranych członków zespołu i słabej organizacji pracy.

Rynek platform społecznościowych oraz rynek startupowy rozwijają się prężnie w Polsce i na świecie. Wolveson, jako aplikacja społecznościowa dla startupów, wypełnia niszę.

Na świecie jest wiele interesujących osób z nietuzinkowymi pomysłami na startup, a ogranicza ich brak co-founderów, z którymi mogliby rozpocząć działalność. Aby ich znaleźć, mogą założyć startup w aplikacji Wolveson i zacząć szukać idealnego kandydata na co-foundera, przeglądając profile innych użytkowników, przy pomocy wybranych filtrów.

Gdy już rozpoczną współpracę, dostają proste narzędzie do zarządzania projektami – Taskboard. Na początku, zadania do zrobienia są umieszczane w sekcji TODO (DO ZROBIENIA), praca nad nimi odbywa się w sekcji IN PROGRESS (W TOKU), a gdy zostaną wykonane, należy je przeciągnąć do sekcji DONE (WYKONANE). Jeśli oferowana funkcjonalność nie okaże się wystarczająca, Taskboard można przekształcić i dopasować do własnych potrzeb, instalując wtyczki.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Annawitamy na pokładzie
  • Lidia Dutkiewiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Jejejest z nami
  • Lidia Dutkiewiczwłaśnie dołączył
  • Max-Peter Menzeldołączył do nas
  • Mateusz Stępniakdziękujemy za podpisanie
  • Katarzyna Wróblewskawitamy na pokładzie
  • Magda Mikulskawłaśnie podpisał Manifest

3384 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się