Woodpecker.co

sprzedaż / marketing

Emaile sprzedażowe wysyłane automatycznie z Twojej skrzynki

Woodpecker.co to SaaS do automatycznej wysyłki spersonalizowanych zapytań typu cold email oraz sekwencji przypomnień (follow-ups) w modelu Predictable Revenue.

Pomysł opiera się na wykorzystaniu algorytmów do automatycznej wysyłki większych ilości zapytań emailowych, które wcześniej wysyłane były ręcznie. Potrzebowaliśmy prostego i bezpiecznego narzędzia, które oszczędziłoby nam czas potrzebny na tworzenie każdej spersonalizowanej wiadomości osobno i wysłanie jej ręcznie.

Wiadomości wysyłane są z serwera poczty użytkownika, a nie z zewnętrznego serwera. Email trafia więc do głównego folderu w skrzynce odbiorcy, a nie do folderu z ofertami jak newsletter.

Woodpecker automatycznie "odcina" z wysyłki kolejnych przypomnień (follow-ups) tych adresatów, którzy odpowiedzieli na któregoś z wcześniej wysłanych emaili. Oznacza to, że osoba odpowiedzialna za sprzedaż lub kontakt z partnerami przejmuje korespondencję z zainteresowanymi odbiorcami dopiero w momencie, gdy odpowiedzą oni na zapytanie mailowe wysłane z Woodpecker.co.

Dla adresatów cała korespondencja wysłana z Woodpecker.co wygląda jak wysłana ręcznie z osobistego lub firmowego adresu email: follow-ups zawarte są w tym samym wątku co wiadomość otwierająca, tak że odbiorca ma dostęp do pełnej historii korespondencji.

Dodatkowo użytkownik Woodpeckera ma dostęp do statystyk (m.in. wskaźnika otwarć i odpowiedzi), na podstawie których łatwo może ocenić skuteczność kampanii i modyfikować ją na podstawie aktualnych danych.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wysyłki, wysoka dostarczalność i ochrona reputacji domen naszych użytkowników.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mieszko Elasdziękujemy za podpisanie
  • Agata Kiragawłaśnie dołączył
  • Marzena Szydłowska-Wójcikdołączył do nas
  • B Sokolowskajest z nami
  • Aneta Awitamy na pokładzie
  • alchemik1991@interia.plwłaśnie podpisał Manifest
  • Olenadziękujemy za podpisanie
  • monika bajerwłaśnie dołączył

2690 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się