www-benedeo-com

media / treści

Globalna Platforma dla Kościoła

BeneDeo.com jest globalną platformą, która w unikalny sposób łączy społecznościowy system CRM, crowdfunding oraz dystrybucję treści, by odpowiedzieć na potrzeby społeczności katolickiej: zarówno przedstawicieli Kościoła, jak i świeckich.

Celem BeneDeo.com jest aktywacja Kościoła Katolickiego w mediach społecznościowych i rozbudzenie jego uśpionego potencjału. Pragniemy dotrzeć do ludzi młodych z nauką Kościoła za pomocą Internetu, w którym spędzają najwięcej czasu.
BeneDeo.com zbiera w jednym miejscu najbardziej inspirujące katolickie treści, dostępne w 4 językach (angielskim, hiszpańskim, polskim i portugalskim). Chcemy dostarczyć Kościołowi najbardziej zaawansowaną technologię i narzędzia marketingowe, żeby kaznodzieje i księża mogli skupić się tylko na tworzeniu wartościowych treści.
Dziś beneDeo.com oferuje ponad 7500 materiałów od ponad 500 duchowych przewodników i kaznodziei dostępnych w 4 językach (angielskim, hiszpańskim, polskim i portugalskim). BeneDeo.com dostępne jest również w formie mobilnej aplikacji na systemy Android i iOS.
Prowadzimy rozmowy z diecezjami w Polsce, USA, Meksyku oraz Panamie. Watykan również jest zaznajomiony z projektem i pozostaje otwarty na współpracę.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej