www-benedeo-com

media / treści

Globalna Platforma dla Kościoła

BeneDeo.com jest globalną platformą, która w unikalny sposób łączy społecznościowy system CRM, crowdfunding oraz dystrybucję treści, by odpowiedzieć na potrzeby społeczności katolickiej: zarówno przedstawicieli Kościoła, jak i świeckich.

Celem BeneDeo.com jest aktywacja Kościoła Katolickiego w mediach społecznościowych i rozbudzenie jego uśpionego potencjału. Pragniemy dotrzeć do ludzi młodych z nauką Kościoła za pomocą Internetu, w którym spędzają najwięcej czasu.
BeneDeo.com zbiera w jednym miejscu najbardziej inspirujące katolickie treści, dostępne w 4 językach (angielskim, hiszpańskim, polskim i portugalskim). Chcemy dostarczyć Kościołowi najbardziej zaawansowaną technologię i narzędzia marketingowe, żeby kaznodzieje i księża mogli skupić się tylko na tworzeniu wartościowych treści.
Dziś beneDeo.com oferuje ponad 7500 materiałów od ponad 500 duchowych przewodników i kaznodziei dostępnych w 4 językach (angielskim, hiszpańskim, polskim i portugalskim). BeneDeo.com dostępne jest również w formie mobilnej aplikacji na systemy Android i iOS.
Prowadzimy rozmowy z diecezjami w Polsce, USA, Meksyku oraz Panamie. Watykan również jest zaznajomiony z projektem i pozostaje otwarty na współpracę.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Artem Goncharukwłaśnie podpisał Manifest
  • Wojciech Dziegieldołączył do nas
  • Tom Dudekwłaśnie dołączył
  • Andrzej Pawluczukwitamy na pokładzie
  • Anna Serwatkajest z nami
  • Dimitri Khlopkovdziękujemy za podpisanie
  • Weronika Borucwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Stańczykdołączył do nas

3934 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się