tubudujemy.pl

dom / meble

mapa budow, tu budujemy, moja budowa

TuBudujemy.pl umożliwia osobie prywatnej samodzielne poprowadzenie procesu zakupów i ofertowania prac budowlanych na prowadzonych przez siebie budowach (na przykład domu) dając jej możliwości i narzędzia wykorzystywane przez Generalnych Wykonawców.
Portal został uruchomionych i przechodzi test funkcjonalności i sprawności na budowach realizowanych przez Parki handlowe Tu i Teraz. Obecnie budowy może wprowadzić tylko założyciel portalu. Po przetestowaniu funkcjonalności i możliwości portalu na prowadzonych przez Inwestorach budowach portal zostanie zgłoszony do GIODO i udostępniony dla wszystkich. Powstanie możliwość założenia swojego konta/użytkowania i wprowadzania na mapę swoich budów z zakładaniem ich samodzielnych profili.

Za pośrednictwem strony Użytkownik- inwestor/wykonawca ofertuje i zleca usługi, umieszcza do siebie kontakt, pokazuje lokalizację budowy i jej stan zaawansowania , umieszcza dokumentację techniczną, gromadzi oferty i cenniki oraz wymienia się korespondencją. To wszystko pomoże mu i jego wykonawcom w sprawnym rozpoczynaniu danych etapów prac.
Zatem portal tubudujemy.pl jest narzędziem wspierającym proces budowy poprzez wykorzystanie metodyki i mechanizmu działania procesów zakupowych realizowanych przez np. Generalnego Wykonawcy. Dodatkowo tworzy on społeczność inwestorów usprawniając dotarcie do nich dostawców.
Poprzez prowadzenie na stronie profilu budowy inwestor np. domku jednorodzinnego sam umieszcza i pokazuje dla dostawców stan zaawansowanie budowy, informuje o zapotrzebowaniach materiałowych lub usługowych , pyta o produkty ,których w danym momencie potrzebuje. Może udostępnić też dokumentację lub rysunki, kontakt do siebie lub kierownika budowy.
Więksi inwestorzy mogą wysłać link do profilu swojej budowy do dostawcy konkretnych usług ,żeby pokazać mu co , gdzie i kiedy budują i co na danych budowach jest do zrobienia , w jakim stanie jest budowa żeby zdążył złożyć ofertę. Tego typu działania Generalni Wykonawcy realizują kadrą na budowie , działami zakupów, specjalistami i inżynierami. Tubudujemy przenosi mechanizm działania dla inwestora prywatnego i daje mu narzędzie umożliwiające prowadzenie samodzielnie zakupów budowy tak jakby był GW i skupiał te wszystkie funkcje w swoich rękach.
Dlatego też TuBudujemy.pl ułatwia poprowadzenie budowy domu lub nawet remontu czy wykończenia własnego mieszkania. Użytkownik będzie mógł w prosty sposób zaofertować, wycenić interesujące go prace lub roboty budowlane, poznać dostawców materiałów i usługodawców , zebrać oferty, cenniki i katalogi a następnie zlecić prace. Zostać Generalnym Wykonawcą budowy swojego domu.
W naszym serwisie można złożyć profil swojej budowy a następnie dokumentując jej postęp można umieścić informację czego aktualnie potrzebujemy czy to opisując w paru zdaniach od kogo oczekujesz kontaktu czy to umieszczając część rysunków do pobrania . Dodatkowo z pomocą mapy bezpośrednio zlokalizuje użytkownika czy budowę dostawca.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGjest z nami
  • Andrzej Danilukdołączył do nas
  • Piotr Kochanekwitamy na pokładzie
  • Marta Proksawłaśnie podpisał Manifest
  • Kjell Thorvaldsenwłaśnie dołączył
  • Eric Loughridgedziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Michalskajest z nami
  • Łukasz Jakubiakdołączył do nas

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się