.XOXOWiFi

podróże

Bądź w kontakcie w każdym zakątku świata!

XOXO WiFi to nielimitowany Internet w ponad 100 krajach na całym świecie. Mały kieszonkowy router zapewni szybki, niezawodny 4G LTE dostęp do WiFi. Bez limitu możesz surfować po sieci w bliższych i dalszych zakątkach globu, jak USA, Chiny, RPA, Indie, Sri Lanka, Meksyk i wielu innych. To urządzenie zagwarantuje Ci wolność i niesamowity komfort w czasie podróży.

XOXO WiFi to idealna opcja dla osób prywatnych, kochających podróże oraz dla firm i biznesmenów. Jedno urządzenie umożliwia podłączenie do 5 urządzeń takich jak smartfony, laptopy czy PS3 dzięki czemu z jednego urządzenia może korzystać cała rodzina lub grupa znajomych. Prywatny hotspot uniezależni Cię od wolnego hotelowego wifi, czy szukania publicznych hotspotów. Nielimitowane dane, duża prędkość, wysoka jakość i duży obszar działania, a to wszystko dzięki małemu urządzeniu w twojej kieszeni.

XOXO WiFi pozwoli na:
- korzystanie z nawigacji
- dzielenie się wrażeniami w social media
- kontakt przez email, skype, whats up itp.
- surfowanie po sieci bez limitu

To doskonała opcja dla firm, których pracownicy często podróżują za granicę. XOXO WiFi pomoże utrzymać kontakt ze współpracownikami, przesłać pliki oraz szybko i bez problemu odnaleźć się w nowym miejscy.
Zapraszamy do współpracy podmioty z branży turystycznej, hotele, biura podróży, Travel Managments, które mogą umieścić XOXO WiFi w swojej ofercie i wyróżnić się wśród konkurencji. Przygotowaliśmy dla nich dedykowany model współpracy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Costam Costamdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Stortzwłaśnie podpisał Manifest
  • Sylwiadołączył do nas
  • gregorwitamy na pokładzie
  • Jarek Dominowłaśnie dołączył
  • katarzyna pawlikowskajest z nami
  • Irena Jroszukadziękujemy za podpisanie
  • Yurii Beliaievwłaśnie podpisał Manifest

3779 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się