Restaurants & more

Yumer to agregat opinii i wyszukiwarka najlepszych miejsc dla miłośników jedzenia, lubiących miło spędzać czas. Dzięki łatwemu filtrowaniu i geolokalizacji można znaleźć kawiarnię, klub czy restaurację w wybranym zakresie cenowym i dogodnej lokalizacji. Yumer w prosty sposób prezentuje średnią ocenę danego miejsca z Facebooka, Googla i Foursquare dzięki temu nie trzeba czytać tysiąca recenzji, odwiedzać kilkunastu stron internetowych i pytać znajomych.

Wchodząc w szczegóły miejsca użytkownik Yumer widzi przedział cenowy, dane adresowe i numer telefonu. Średnie oceny widoczne są tak jak na ekranie głównym. Dodatkowo wyświetlają się recenzje i zdjęcia wykonane przez użytkowników Facebooka, Googla i Foursquare. Widać też w jakiej odległości od wybranego miejsca znajduje się użytkownik.

Wyszukiwane kluby, restauracje czy kawiarnie wyświetlane są też na mapie w formie intuicyjnych pinezek. Funkcja mapy jest niesamowicie pomocna jeśli chce się połączyć wypad do klubu z miłą kolacją lub zjeść szybki lunch blisko. Klikając w pinezkę wyświetlają się średnie oceny oraz aktualna odległość użytkownika od miejsca, które sprawdza.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidziękujemy za podpisanie
  • Tomaszwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaja Kuczynskadołączył do nas
  • MOHAN RAJjest z nami
  • Krzysztof Wwitamy na pokładzie
  • Patrycja Stenkawłaśnie dołączył
  • Magda Tomaszewskadziękujemy za podpisanie
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie podpisał Manifest

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się