Restaurants & more

Yumer to agregat opinii i wyszukiwarka najlepszych miejsc dla miłośników jedzenia, lubiących miło spędzać czas. Dzięki łatwemu filtrowaniu i geolokalizacji można znaleźć kawiarnię, klub czy restaurację w wybranym zakresie cenowym i dogodnej lokalizacji. Yumer w prosty sposób prezentuje średnią ocenę danego miejsca z Facebooka, Googla i Foursquare dzięki temu nie trzeba czytać tysiąca recenzji, odwiedzać kilkunastu stron internetowych i pytać znajomych.

Wchodząc w szczegóły miejsca użytkownik Yumer widzi przedział cenowy, dane adresowe i numer telefonu. Średnie oceny widoczne są tak jak na ekranie głównym. Dodatkowo wyświetlają się recenzje i zdjęcia wykonane przez użytkowników Facebooka, Googla i Foursquare. Widać też w jakiej odległości od wybranego miejsca znajduje się użytkownik.

Wyszukiwane kluby, restauracje czy kawiarnie wyświetlane są też na mapie w formie intuicyjnych pinezek. Funkcja mapy jest niesamowicie pomocna jeśli chce się połączyć wypad do klubu z miłą kolacją lub zjeść szybki lunch blisko. Klikając w pinezkę wyświetlają się średnie oceny oraz aktualna odległość użytkownika od miejsca, które sprawdza.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej