Zakład Makerspace

hardware

Wszystko w twoich rękach

Działalność Zakładu to wcielenie idei “Zrób to sam” w życie. W formie miejskiego warsztatu organizujemy przestrzeń, narzędzia, maszyny, kompetencje i usługi. Skupiamy społeczność wytwórców z Poznania. Każdy może przyjść do Zakładu i wykonać swój projekt.

Uwalniamy przestrzeń dla poznaniaków by zmaterializowali pomysły, których nie mogą zrealizować w domu. Udostępniamy narzędzia i maszyny, aby wyzwolić ich potencjał. Dzielimy się kompetencjami, aby rozwijać kulturę techniczną.
Wskrzeszamy wytwórstwo dla tych, którzy cenią unikalne produkty. Chcemy, żeby odzyskali podmiotowość na rynku masowych produktów.
Łączymy otwartych ludzi, gdy nie wiedzą jak zacząć, żeby wesprzeć realizację ich projektów.


Puste industrialne przestrzenie wypełniliśmy prężnie działającymi stanowiskami. Zaczynaliśmy tylko z kilkoma narzędziami, ale już po kilku miesiącach można było znaleźć u nas warsztat stolarski, ślusarski, spawalniczy, krawiecki, fotogra czny, elektroniczny, oraz druku 3d.

Zakład to miejsce dla ludzi z chęciami. Dla tych którzy stale się rozwijają oraz dla tych, którzy dzielą się swoimi kompetencjami. To miejsce ludzi otwartych, którzy już działają, ale i dla tych, którzy szukają swojego miejsca w życiu.
W Zakładzie każdy wierzy, że wszystko jest w jego rękach.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwłaśnie dołączył
  • Paweł Muzykadołączył do nas
  • Firaswłaśnie podpisał Manifest
  • Joanna Liswitamy na pokładzie
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemwłaśnie dołączył
  • Piotr Poddębniakdołączył do nas

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się