ZapraszamNaRozmowe

praca / zatrudnienie

narzędzia HR, rekrutacja on-line, zapraszam na rozmowę, ZNR, wideorekrutacja, preselekcja kandydatów, videorekrutacje

Rekrutujesz? Korzystaj z platformy do video rekrutacji, to szczególnie efektywne rozwiązanie na etapie preselekcji. Zadaj pytania wielu kandydatom i zbierz video odpowiedzi.

ZapraszamNaRozmowe.Pl to system pozwalający rekruterom na realizację procesów rekrutacji w formie dopasowanej do oczekiwań Firmy i możliwości Kandydatów.
Videorekrutacja - główna funkcjonalnosć serwisu ZapraszamNaRozmowe.pl - to rozwiązanie polegające na zdalnym kontakcie między rekruterem a kandydatem. Videorekrutacja może być prowadzona w czasie realnym, tj. na żywo lub w trybie asynchronicznym, czyli niejednoczesnym. Oznacza to, że rekruter przygotowuje pytania w formie video i wysyła je do wybranych kandydatów wraz z prośbą o udzielenie odpowiedzi. W serwisie ZapraszamNaRozmowe.pl, dział HR przygotuje swój zestaw pytań dla danego projektu, a następnie roześle do zainteresowanych osób. W każdym wypadku, aplikant w komfortowych dla siebie warunkach, ma szansę zaprezentować swoje umiejętności, zdobyte doświadczenie zawodowe oraz przekazać inne, ważne informacje.
Z punktu widzenia rekrutera, videorekrutacja oznacza optymalizację działań. Oszczędność wynikająca z ograniczenia ilości spotkań, przeprowadzanych rozmów oraz wykonywanych telefonów pozwala skrócić rekrutację nawet o 1/3 względem rekrutacji tradycyjnej. W przeciwieństwie do wymagającej zaangażowania czasowego rozmowy osobistej, videorekrutacja pozwoli na zdecydowanie szybszą weryfikację posiadanych umiejętności, ale także ocenę mowę ciała i autoprezentację kandydata. W efekcie, firma może zredukować koszty związane z procesem zatrudnienia średnio o 25%. Innym plusem videorekrutacji jest fakt, że rekruter może odbyć kilkadziesiąt „rozmów kwalifikacyjnych” w ciągu jednego dnia, co nie byłoby możliwe przy tradycyjnej formie rekrutacji. Już kilkuminutowe nagranie pozwala lepiej poznać osobę, a zaledwie po 90 sekundach większość rekruterów wie, czy kandydat ma szanse na zatrudnienie. Podczas pierwszych spotkań rekruterzy poruszają standardowe zagadnienia, mające na celu określenie postaw i motywacji kandydata, dlatego brak bezpośredniego kontaktu nie stanowi żadnego ryzyka, ponieważ na tym etapie dokonuje się jedynie wstępnej selekcji. Dopiero później, jeśli kandydat zostanie pozytywnie zaopiniowany, kolejnym krokiem będzie spotkanie w cztery oczy.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • binduwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomasz Waligorajest z nami
  • ahmet karandziękujemy za podpisanie
  • Jakub Olanwitamy na pokładzie
  • wojciech stolarczykwłaśnie dołączył
  • Natalia Rdołączył do nas
  • Marta Błachowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Jaroslaw Rackowiczjest z nami

4619 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się