zareklamy

fintech

Zarabiaj pieniądze online, za darmo.

Zarabiaj online przeglądając strony internetowe, oglądając reklamy, angażując się w mediach społecznościowych, wypełniając ankiety i wiele więcej. Bezpiecznie, bez inwestowania oraz za darmo.

Zareklamy to produkt, gdzie ludzie z całego świata mogą zarabiać pieniądze online, bez inwestycji. Praca polega na przeglądaniu reklam, zostawianiu zaangażowania: polubień, subskrypcji czy obserwujących, pisaniu opinii, wypełnianiu ankiet, zakładaniu kont, zapisywaniu się do biuletynów i więcej. Ludzie na stronie mogą miesięcznie zarobić ponad $150, co jest kwartalną lub nawet roczną pensją ludzi z biedniejszych krajów i nie tylko, zapewniając im stałą lub dodatkową pracę online.

Do 2030 roku z rynku zniknie ponad 900 milionów miejsc pracy, ponieważ zostaną one zastąpione przez roboty oraz sztuczną inteligencję. Zareklamy jako jedyna firma w swoim rodzaju zamierza temu zapobiec, tworząc produkt, na którym zarabiają ludzie używając kreatywności, chęci i zaangażowania. Zareklamy to także ogromna szansa, aby wyeliminować ubóstwo na świecie. Większość ludzi w Afryce, Indiach czy Chinach zarabia mniej niż $1 dziennie. Dlatego wierzymy, że Zareklamy to przyszłość zarabiania.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskawłaśnie dołączył
  • Bartosz Liszkowskidziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kwaśnicajest z nami
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwitamy na pokładzie
  • Piotr Plachawłaśnie podpisał Manifest

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się