Powrót

TechCrunch Let’s Meet Up w Krakowie, Gdyni i Warszawie


7 lipca 2015

9 komentarzy

Już pod koniec lipca w Krakowie, Gdyni i Warszawie odbędą się trzy spotkania z serii „TechCrunch Let’s Meet Up”. To jedno z pierwszych tego typu wydarzeń w Polsce.

techcrunch meetup 1

Spotkania to szansa dla młodych i dynamicznych startupów żeby pokazać się szerszej publiczności i zyskać rozgłos już na początku rozwoju. Każdy ze startupów będzie miał okazję zaprezentować swój pomysł w formie “pitchingu” przed bloggerami, dziennikarzami i inwestorami z lokalnego ekosystemu startupowego. Ich działalność zostanie opisana i przedstawiona szerokiej publiczności – a to może być duży krok w kierunku promocji i zwiększenia rozpoznawalności nowych pomysłów biznesowych.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału startupy z branż IoT, 3D, wearables, biotech, medical devices oraz fintech. My chcąc Wam ułatwić zgłoszenia, stworzyliśmy specjalny dokument, gdzie możecie wpisywać swoje startupy, a my przekażemy je organizatorom. Deadline to 15 lipca.

Wszystkie spotkania odbędą się w nieformalnej, startupowej atmosferze – najważniejszy jest networking i możliwość poznania osób zainteresowanych działalnością Twojego startupu. Meet-up odbędzie się wieczorem, informacja o miejscu wydarzenia w Krakowie jest już znana, pozostałe zostaną upublicznione wkrótce – będą to jednak lokalne, nieformalne bary i restauracje. Uczestnicy będą mieli okazję poznać swoich przyszłych współpracowników, a nawet wspólników. Co więcej, jeśli pomysł okaże się interesujący, jest szansa na uzyskanie wsparcia u inwestorów. Luźna atmosfera sprzyja również nawiązywaniu cennych znajomości, które mogą okazać się przydatne w dalszej działalności.

techcrunch meetup 2

Podobne wydarzenia typu TechCrunch Meet-up miały już miejsce w innych krajach (w miastach takich jak Montreal, Seattle czy Bostonie) i zawsze są świetną okazją do integracji lokalnego ekosystemu startupowego. Często startupy mogą podczas nich wziąć udział w rozmowie “jeden na jeden” z inwestorami, otrzymać cenne rady dotyczące prezentacji i uzyskać feedback odnośnie swojej firmy. Jest to również wydarzenie, podczas którego są odkrywane początkujące, ale obiecujące startupy – mają się dzięki temu okazję zainstnieć znacznie wcześniej.

Lista startupów, które wezmą udział w tzw. pitchingu, zostanie ogłoszona na kilka dni przed każdym z wydarzeń. Rejestracja jest możliwa już teraz, a udział w evencie jest całkowicie darmowy. Jeśli Twój startup nie miał jeszcze okazji pokazać się szerszej publiczności, to najlepsza szansa na zdobycie rozgłosu i szybszego rozwoju!

Daty poszczególnych wydarzeń z linkami do rejestracji:
Gdynia – 28.07.2015
Warszawa – 29.07.2015
Kraków – 30.07.2015, Metaforma Cafe

Zdjęcia: Carey Tucker/Hypepotamus/

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Kamila

20 lipca 2015 o 12:58

Czy jest jeszcze jakaś szansa na uczestnictwo w wydarzeniu jako obserwator? 🙂

Wojciech Matthew Reszke

15 lipca 2015 o 13:23

Czy mozna prosic o informacja, czy rejestracja udzialu w wydarzeniu jest jednoczesnie zgloszeniem checi pitchowania?

Startup Poland

15 lipca 2015 o 13:35

Eirena

16 lipca 2015 o 07:39

So if for time I want just to listen to others pitches, I can come without any registration?

Startup Poland

16 lipca 2015 o 08:39

No, there is other link (pls read the post) where you could register.

Jarek Łojewski

14 lipca 2015 o 11:49

Czy można prosić o informację, w jakich godzinach będą odbywać się startupowe pitche?

Startup Poland

14 lipca 2015 o 16:53

po 18.00 – a jakie miasto dokładnie Cie interesuje?

Jarek Łojewski

15 lipca 2015 o 08:19

A Gdynia. Po 18:00 jest idealnie. I rozumiem, że po angielsku?

Startup Poland

15 lipca 2015 o 09:48

tak, po angielksu, 2 minuty, bez slide’ów