Wesprzyj Startup Poland

Fundację założyła grupa przedsiębiorców i działaczy społeczności startupowych z całego kraju. Chcemy budować świadomość potencjału startupów wśród decydentów, polityków, samorządowców i mediów, pomagać im identyfikować i likwidować bariery, które ograniczają szybki rozwój młodych firm oraz rekomendować działania stymulujące przedsiębiorczość technologiczną w Polsce.

Środki na działanie pozyskujemy od osób indywidualnych, większych fundacji i korporacji. Do tej pory nie korzystaliśmy ze środków publicznych i chcemy przestrzegać zasady, by jeden darczyńca nie stanowił więcej niż 30% naszego budżetu

Jeżeli misja Fundacji Startup Poland jest Twoim zdaniem ważna i potrzebna, pomóż ją nam realizować!

Dotacje na działalność statutową

Dowolnych wpłat na konto Fundacji można dokonywać wpisując w tytule płatności „Darowizna dla Fundacji Startup Poland”. Wszelkie zebrane środki przeznaczymy na cele statutowe Fundacji.

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Nr rachunku IBAN: PL 15 1160 2202 0000 0002 8061 9497 Nazwa banku: Bank Millennium S.A. Kod SWIFT banku: BIGBPLPW Adres banku: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, Polska

Dotacje online

Wszystkie osoby zainteresowane wsparciem finansowym fundacji zachęcamy też do skorzystania z bezpiecznego systemu PayPal działającego w Polsce i na świecie. Dzięki tej możliwości można szybko i komfortowo przekazać swoją dotację. Wystarczy kliknąć logo PayPal poniżej.

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!

UWAGA: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu. Osoby prywatne, przedstawicieli firm, bądź instytucji zainteresowanych wsparciem fundacji, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt. Tym, którzy pomogli nam rozpocząć budowanie świadomości wielkiego potencjału innowacyjnych przedsiębiorców w Polsce - serdecznie dziękujemy!

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się