Powrót

Wspieramy Migam: każdy głos to realne pieniądze


16 maja 2016

Brak komentarzy

Startup Migam jako pierwsza polska firma zakwalifikował się do globalnego konkursu The Venture. Po raz drugi marka Chivas Regal wyróżnia w nim przedsiębiorstwa, których działalność wprowadza pozytywną zmianę społeczną. Trwa wielki finał, w którym każdy oddany głos przekłada się na realne wsparcie finansowe dla projektu. Do dzieła!

W styczniu 2016 odbyły się lokalne rozgrywki finałowe The Venture. Polski finał wygrał startup Migam, który realizuje misję integracji społecznej i aktywizacji wykluczanej w codziennym życiu społeczności Głuchych. Główną działalnością biznesową Migam jest usługa Tłumacz Migam, czyli dostęp do tłumaczy języka migowego poprzez połączenie wideo z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej w oparciu o dedykowany system od firmy Altar.

Pula nagród w konkursie The Venture wynosi milion dolarów. Konkurs zorganizowany jest tak, że każdy może wesprzeć finansowo projekt już na etapie głosowania. Od 9 maja przez pięć tygodni organizator konkursu będzie co tydzień rozdzielał 50 tysięcy złotych pomiędzy 27 finałowych projektów. Podział tej kwoty jest oparty o wyniki procentowe zdobytych w danym tygodniu głosów. W każdy poniedziałek głosowanie rusza od nowa.

W systemie tygodniowym organizator rozdzieli 250 tysięcy dolarów  z puli, a o pozostałe 750 tysięcy przedstawiciele projektów zawalczą w ostatniej rundzie finałowej, która odbędzie się w lipcu w Nowym Jorku.

Wesprzyjmy nasz flagowy polski startup Migam, by mógł dalej się rozwijać i zmieniać na lepsze życie 72 milionów Głuchych na świecie.

Wystarczy raz w tygodniu zagłosować na Migam pod tym linkiem:

http://www.theventure.com/global/pl/finalists/migam

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej