Duże koło

#ISD #Ekspansja startupów #Ważneevetny #SelectUSA

W ramach prowadzonego przez nas programu International Startup Desk, przedstawiamy Wam również informacje o ważnych wydarzeniach, które są dedykowane firmom zamierzającym wejść na zagraniczne rynki. Sprawdzamy informacje o takich eventach, często jesteśmy zaangażowani w doradzanie organizatorom co do ich strategii i przedstawiamy Wam tylko rzetelne informacje i najciekawsze, najbardziej wartościowe dla startupów z globalnymi ambicjami wydarzenia.

 

Jako pierwszy prezentujemy Szczyt Inwestycyjny SelectUSA i program SelectUSA  

Jeśli chcesz wprowadzić swój startup na rynek amerykański, Szczyt Inwestycyjny SelectUSA może w tym pomóc – to najważniejsza, coroczna impreza organizowana przez Departamentu Handlu, mająca na celu promocję inwestycji w USA. Podczas SelectUSA potencjalni inwestorzy mają szanse spotkać się z firmami, organizacjami wspierania inwestycji i ekspertami branżowymi.

Tegoroczny Szczyt odbędzie się w kompleksie National Harbor pod Waszyngtonem, w dniach 1-4 maja 2023.  

Więcej informacji udziela Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Polsce:

Tel: 22 625 43 74, email: office.warsaw@trade.gov

Rejestracja odbywa się na stronie: www.selectusasummit.us

Dodatkowo, w ramach programu SelectUSA, dział handlowy Ambasady co roku prowadzi spotkania informacyjne dla firm zainteresowanych inwestowaniem w USA, prezentując informacje na temat programu SelectUSA, prawnych aspektów otwierania firmy w Stanach Zjednoczonych oraz kwestii wizowych. Takie spotkania odbyły się w Warszawie kilka dni temu i już niedługo będziecie mogli posłuchać webinarów z ich uczestnikami, z których dowiecie się więcej na temat nie tylko samego programu SelectUSA, ale też możliwości wsparcia jego uczestników przez podmioty publiczne. #StayTuned