Duże koło

Już w poniedziałek rusza coroczna ankieta Fundacji Startup Poland, która w tym roku ma dodatkowy wymiar – nie tylko chcemy zbadać środowisko i kondycję startupów w naszym kraju, aby przygotować raport “Polskie Startupy”, ale także chcemy wesprzeć podopiecznych Fundacji K.I.D.S. Za każdą wypełnioną do końca ankietę przekażemy 10 zł na wsparcie jednego z projektów organizacji, która od kilku lat wprowadza innowacyjne rozwiązania do szpitali, zwiększając tym samym komfort leczenia i bezpieczeństwo małych pacjentów. 

Opracowując pytania do tegorocznej ankiety, doszliśmy do wniosku, że warto połączyć dobre z jeszcze lepszym. Chcemy zachęcić Was do udziału w badaniu polskich startupów, ale także zaangażować przy okazji siebie i Was w konkretną pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Fundacja K.I.D.S., czyli Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali to pierwsza fundacja, która patrzy na szpitale oczami małych pacjentów, ich rodziców, lekarzy i pielęgniarek. Wprowadza innowacyjne rozwiązania i zmienia szpitale dziecięce w miejsca bardziej przyjazne dzieciakom, które zmuszone są spędzać w nich długie miesiące, a nawet lata.

O wszystkich szczegółach i projektach możecie przeczytać na stronie fundacji:  https://www.kids.org.pl/

Każda wypełniona w całości ankieta jest więc podwójnie cenna. Po pierwsze pozwala poznać nam stan polskich startupów, które w 2020 i połowę 2021 roku musiały się dodatkowo mierzyć z pandemiczną rzeczywistością. Po wtóre – wesprze finansowo jeden z projektów K.I.D.S., aby polepszyć los małych pacjentów onkologicznych.

Zachęcamy do wypełniania ankiet już od 5 lipca.

Dajcie się zbadać i przy okazji pomóżcie małym pacjentom!