Duże koło
Magda Jagieło
Magdalena Jagieło Head of Business Development

Business Development Manager z zamiłowaniem do nowych technologii. Ze startupami i światem innowacji związana od 2015 roku. Aktywna społecznie wolontariuszka. Mól książkowy.

Paulina Król Head of Projects

Doświadczony manager międzynarodowych projektów. Badaczka protokołu dyplomatycznego i roli technologii w dyplomacji. Zafascynowana sztuczną inteligencją.

Anna Mazurek Head of Community

W świecie startupów z krótkimi przerwami od 2009 roku. Fanka innowacji społecznych i dobrego kina.

Marta Pawlak
Marta Pawlak Head of Legal & Public Policy Advisor

Współpracuje ze Startup Poland od 2015 roku. Zajmuje się obsługą prawną i legislacyjną organizacji, odpowiada również za współpracę z polskim sektorem publicznym i agencjami unijnymi.

Tomasz Snażyk CEO

Jeden z partnerów i założycieli kancelarii SKM Legal, pracującej przy największych w regionie CEE transakcjach oraz rundach inwestycyjnych w startupach. Zasiada m.in. w radzie nadzorczej Audioteki czy funduszu SMOK. Współinicjator-współzałożyciel powołanej w 2013 roku Fundacji Startup Poland. Ma za sobą kilkanaście lat kariery prawniczej i dziesiątki transakcji na koncie. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rzecz inwestorów krajowych i międzynarodowych, blisko współpracując z kluczowymi osobami z polskiego ekosystemu innowacji.